Top 10 Club

1-)Cage Club

Cage Club muhteşem ambiyansa sahip konumu, büyüleyici dizaynı, nefes kesen sahne şovları ve sınırların ötesinde gerçekleşen eğlence anlayışı ile  size kendinizi bir kez daha harikalar diyarında hissettirecek.Eğer kıbrıstaysanız mutlaka gitmeniz gereken bir club.Kıbrıs’ın en iddialarından hatta zirvede bile diyebiliriz.

2-)Onyx Club

Girne gece hayatında önemli bir yeri olan Onyx Club’ın düzenlediği özel etkinliklerde ünlü isimleri de bol bol görebilir ve onlarla birlikte eğlenme fırsatı yakalayabilirsiniz.Eğlencenin dibine kadar yaşandığı bu yeri kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

3-)W Club

Mükemmel bir ambiyans,müziğin hiç durmadığı ve sabahlara kadar çılgınca dans etmek istiyorsanız durduğunuz kabahat!Direk rotanızı buraya çevirin.Pişman olmayacağınızı şimdiden garanti ediyoruz.

4-)Ego Bar

Eğer biraz daha sessiz biraz daha sakin bir eğlence yeri arıyorsanız bu mekan tam size göre!

5-)Harbour Cafe

Eğer canlı müzik tercih edenlerdenseniz burası sizin mekanınız diyebiliriz.

6-)Casablanca Bar

Girne’de sevilen mekanlardan bir tanesidir.İster kokteylleriyle ister hippi parçalarıyla Girne’de öne çıkan mekanlar arasındadır.

7-)Queen Lounge

Alkol ve müziğin zirve yaptığı mekanlardan bir tanesidir.Bu mekanı es geçmemenizi tavsiye ederiz.

8-)Chamada Club

Kuzey Kıbrıs’a farklı bir eğlence anlayışı ile damga vuran Chamada Club, Türkiye’den ve dünyadan bir çok ünlü isim ile eğlence hayatına yön veriyor.

Ve Bombayı En Sona Sakladık.Eğer Eğlencenin Dozunu 4’e Katlamak İstiyorsanız Aşağıdaki Mekan Emin Olun Bunu Tamamlayacaktır!

Monamour Night Club

Kıbrıs’ ın birbirinden renkli gece kulüplerinde unutulmaz anlar yaşamaya hazırlıklı olun.Kıbrıs Monamour Gece Kulübü , kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile iyi vakit geçirebileceğiniz bir kulüp olma özelliği taşıyor. Özel dans şovları ile güzel dakikalar yaşayacağınız mekan çalışan dansçı bayanların ilerleyen saatlerdeki sürprizlerine hazır olmalısınız.